ניקיון בתים חד פעמי

ניקיון בתים חד פעמי

ניקיון בתים חד פעמי

יש לכם היום 15 אורחים שצריכים להגיע והבית זקוק דחוף לניקיון בגלל שהעוזרת בשבוע חופש? הפתרון הוא להיעזר בשירותי ניקיון בתים חד פעמי של חברה מקצועית. גם אם מדובר בניקיון משרדים לפני כניסה למשרדים חדשים שנרכשו- הגעתם למקום הנכון. בזכות ניקיון מקצועי של הבית תוכלו ליהנות מהרגשה של בית חדש ואווירה נעימה של ניקיון שנשארת לאורך זמן. תהיו בטוחים שגם האורחים שיגיעו ירגישו בכך מיד בכניסתם לבית.

ניקוי הבית לפני מעבר דירה:

גם כאשר נכנסים לבית חדש כדאי להיעזר בשירותי ניקיון בתים חד פעמי. בעזרת חברת ניקיון 123 תוכלו להיכנס לבית החדש בראש שקט וללא טרחה של ניקוי הבית נוסף על פריקת הארגזים וסידור הבית. שירותי הניקיון של חברת ניקיון 123 יוכלו לדאוג לניקיון כל חללי הבית שלכם לפני כניסה לבית חדש:

  • ניקוי המטבח – ניקוי יסודי הכולל ארונות מטבח, משטחי שיש, כיורים ועוד.
  • ניקוי חדרי האמבטיה והשירותים – ניקוי והברקה של קרמיקה וחרסינה הנמצאת בחללים אלו. ידוע שהכתמים העיקשים ביותר נמצאים בחדרי האמבטיה בגלל הרטיבות שהמים משאירים בהם.
  • ניקוי שטיחים מקיר לקיר וריפודים – במידה ונכנסתם לבית חדש שמותקנים בו שטיחים מקיר לקיר חשוב מאוד לדאוג לניקיונם בטרם הכניסה לבית. שטיחים ובפרט שטיחים גדולים צוברים בתוכם כמויות גדולות של אבק ולכלוך ולכן כדאי להיעזר בניקוי מקצועי כדי להסיר את האבק בצורה המרבית אך יחד עם זאת לשמור על השטיח.
  • שירותי פוליש לרצפות – בעזרת הברקה של הרצפות בבית אליו נכנסתם תוכלו להוסיף לבית מראה נקי, רענן וחדש. פוליש לרצפות מתבצע באמצעות מכשירים מיוחדים המחדירים חומרים לרצפות המעניקים להם את המראה המבריק והחדש.

ניקיון יסודי עם חברת ניקיון מקצועית:

ניקיון בתים חד פעמי יוכל לשמש אתכם בכל זמן, גם אם אתם מעסיקים עוזרת בית באופן קבוע. במקרים שעוזרת הבית איננה זמינה עבורכם וגם כאשר מדובר בניקיון שהוא מעבר לניקיון רגיל. בעזרת ניקיון בתים מקצועי תוכלו ליהנות מבית נקי לאורך זמן בזכות טיפול בפוליש לרצפות והברקה וניקיון של חלונות הבית. תוכלו להיעזר בשירותי ניקיון בתים מקצועית כמו חברת ניקיון 123 גם לאחר שיפוץ הבית, חברת הניקיון תדאג לסלק את כל הפסולת שנותרה לאחר השיפוץ ולהחזיר את מראה הניקיון לבית.